meble kuchenne    Galeria mebli

 

Podstawowym produktem naszej firmy są meble na zamówienie na wymiar, a w szczególności meble kuchenne, meble biurowe, meble sklepowe, szafy wnękowe, blaty kuchenne i wiele innych wedle indywidualnego upodobania klienta.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych jak i firm. Podstawowym atutem naszej firmy jest solidność i dokładność wykonania o czym świadczy fakt, iż od 10-ciu lat bazujemy na klientach z polecenia.

Wykonujemy
meble na zamówienie z ponad 150-ciu wzorów frontów z płyty laminowanej, MDF, forniru lub drewna w bogatej kolorystyce. Montaż mebli prowadzimy na terenie całego kraju jak i za granicą.

   

     3 kroki do Twoich mebli:

1. Kontakt

Pierwszy krok to kontakt z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły i sugestie. Wspólnie tworzymy projekt koncepcyjny wraz ze wstępną wyceną.

2. Projekt

Kolejnym etapem jest wykonanie projektu komputerowego wraz z wizualizacją. Nasi projektanci pomogą Państwu zaprojektować piękne i funkcjonalne meble, uwzględniając wszelkie Państwa wymagania. Na tym etapie następuje też dokładna wycena mebli.

3. Transport i montaż

Dowóz i montaż mebli ustalamy w dogodnym dla Państwa terminie. Zapewniamy także, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

Zapewniamy dokonanie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów w trakcie całego procesu produkcji.
Dzięki naszej ofercie wnętrze twojego domu może stać się stylowe, eleganckie i nowoczesne.

Proponujemy:
- zabudowy wnęk
- szafy wnękowe - drzwi przesuwane, składane
- meble kuchenne wraz z zabudową sprzętu AGD
- garderoby
- meble łazienkowe

Meble biurowe:
- biurka
- kontenery biurkowe
- szafki
- szafy
- regały

Zabudowy nietypowe:
- stoiska promocyjne
- recepcje
- barki
- ścianki działowe stałe, przesuwane

Zapewniamy szeroki wybór:
- płyt wiórowych laminowanych DC
- frontów (drzwi szafek):
     - drewnianych
     - fornirowanych

     - foliowanych 

     - lakierowanych

- blatów roboczych (kuchennych)

Zapraszamy na bezpłatny projekt i wycenę.